Načítám...
  Nenalezeny žádné produkty.
  Uživatel

  Doprava a platba

  Doprava a platba

   

  Osobní odběr 

  Pokud máte rádi osobní jednání můžete si zboží vyzvednout v naší společnosti každý pracovní den od 7:30 do 16:00 hodin, nebo i mimo tuto dobu po předchozí dohodě. Osobní odběr je možný na adrese: Aveflor, a. s., Budčeves 26, Kopidlno 507 32. Tento způsob dopravy je zdarma!

   

   

  Česká pošta - Cenný balík

  cena za dodání:

  ·         80 Kč bez dobírky

  ·         141 Kč s dobírkou

  (uvedené ceny jsou včetně DPH)

  Pokud využijete tohoto způsobu dopravy bude Vám zásilka doručena do 5 pracovních dnů od data expedice.

  Při expedici objednávky Vám bude zaslán e-mail s informacemi k zásilce. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky pomocí služby sledování zásilek Track&Trace nebo na bezplatné telefonní lince 800 177 889.

   

   

  Česká pošta - Balík Do ruky

  cena za dodání:

  ·         109 Kč bez dobírky

  ·         170 Kč s dobírkou

  (uvedené ceny jsou včetně DPH)

  Česká pošta doručí Vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Při expedici objednávky Vám bude zaslán e-mail s informacemi k zásilce.

  Svou zásilku můžete monitorovat od podání až po doručení pomocí služby sledování balíků Track&Trace.

  V průběhu doručování si také můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím webového portáluhttp://www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

  Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

   

   

  Zásilková služba DPD

  cena za dodání:

  ·         110 Kč bez dobírky

  ·         150 Kč s dobírkou

  (uvedené ceny jsou včetně DPH)

  Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po expedici objednávky.

  Při expedici objednávky Vám bude zaslán e-mail s informacemi k Vaší zásilce. Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu Vaší zásilky, můžete dle čísla balíku (najdete jej v informačním e-mailu) vyhledat svou zásilku na infolince DPD : 841 700 700 nebo na internetu pomocí služby DPD Tracking.

  Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Při neúspěšném pokusu o doručení kurýr na daném místě zanechá oznámení s novým termínem doručení a informací o možnostech přesměrování zásilky. Pokud si příjemce přeje změnit datum doručení nebo adresu doručení, může tak jednoduchým způsobem učinit na webovém portálu www.chcisvujbalik.cz a zásilka mu bude doručena následující den (popř. ve zvoleném dni) na stávající nebo nově zvolenou adresu.

   

  Zboží do zahraničí nezasíláme.

   

  Zobrazit košík

  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Zobrazit porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později